Producenci
Promocje
Karabinek GP R15M Tłokowy 14,5" .223 Rem
Karabinek GP R15M Tłokowy 14,5" .223 Rem

9 500,00 zł

Cena regularna: 9 900,00 zł

Pistolet CZ P-10 S OR 9x19 mm
Pistolet CZ P-10 S OR 9x19 mm

2 999,00 zł

Cena regularna: 3 300,00 zł

szt.
Pistolet VIS 100 M1 CA 9x19 mm
Pistolet VIS 100 M1 CA 9x19 mm

3 999,00 zł

Cena regularna: 4 250,00 zł

Pistolet RIA TAC ULTRA FS Combo 9x19/22 TCM
Pistolet RIA TAC ULTRA FS Combo 9x19/22 TCM

4 999,00 zł

Cena regularna: 5 490,00 zł

szt.
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Salon News 27-31.05.2024r.
Salon News 27-31.05.2024r.

Ruger Family

8400 Precision Rimfire w kalibrze .22lr

   Karabinek ma formowane, jednoczęściowe podwozie i regulowany zespół kolby, które są wykonane z nylonu wypełnionego włóknem szklanym. Zapewnia to wytrzymałość, sztywność i stabilność, tworząc solidną podstawę dla dokładności każdego strzału. Regulowana kolba posiada płaskie mocowanie Picatinny, ułatwiające zamocowanie tylnego monopodu. Metalowe mocowanie QD ułatwia zamocowanie pasa nośnego. Regulowana kolba Precision Rimfire Quick-Fit umożliwia szybką i łatwą regulację długości odciągu i wysokości, aby uzyskać odpowiednie dopasowanie do szerokiego zakresu rozmiarów strzelca, odzieży wierzchniej i pozycji strzeleckich. Oznaczenia na obudowie ułatwiają szybki powrót do poprzedniej pozycji. Regulacja odrzutu rygla Big-Gun umożliwia strzelcom zmianę odrzutu rygla 1-1/2” na odrzut rygla 3” w broni centralnego zapłonu krótkiej, zmniejszając ryzyko krótkiego uderzenia podczas zawodów. Spust Ruger Marksman Adjustable™ jest regulowany zewnętrznie w zakresie od 2,25 do 5 funtów; klucz jest przechowywany w schowku na kolbie. Opracowany przez firmę Ruger chwyt pistoletowy typu AR i selektor bezpieczeństwa zapewniają większy zasięg dla maksymalnej kontroli i dostępu do odwracalnego selektora bezpieczeństwa pod kątem 45°. Może być skonfigurowany z większością chwytów i selektorów w stylu AR. Anodyzowana podstawa lunety Picatinny obejmuje elewację 30 MOA dla zwiększenia możliwości dalekiego zasięgu po wyjęciu z pudełka. Ponadgabarytowy uchwyt rygla zapewniający pewną manipulację ryglem (taki sam jak w karabinach Ruger Precision®). 15-calowa aluminiowa swobodnie pływająca osłona jest wykonana z anodyzowanego na czarno aluminium i posiada otwory Magpul® M-LOK® ze wszystkich czterech stron dla lepszego prześwitu dla lunet dalekiego zasięgu i łatwego montażu szyn i akcesoriów kompatybilnych z M-LOK. Lufa  jest kuta na zimno ze stali stopowej 1137 co pozwala uzyskać bardzo precyzyjne gwintowanie zapewniające doskonałą celność. Lufa może być łatwo wymieniona przez kompetentnego rusznikarza przy użyciu kluczy typu AR i szczelinomierza. Gwintowana lufa 1/2"-28 dla standardowych akcesoriów wylotowych, takich jak tłumik Silent-SR®, jest dostarczana z fabrycznie zainstalowanym zabezpieczeniem gwintu obejmującym zarówno gwint, jak i koronę. W zestawie znajduje się również jeden 15-nabojowy magazynek BX-15®.

Mark IV Target oraz Mark IV Lite w kalibrze .22lr

Pistolety RUGER® MARK IV to najnowsza ewolucja oryginalnego standardowego pistoletu automatycznego firmy Ruger z 1949 roku. Udoskonalenia pistoletu RUGER® MARK IV obejmują zastosowanie solidnego, jednoczęściowego, w pełni obrobionego szkieletu chwytu, prostego mechanizmu take-town ułatwiającego demontaż i czyszczenie, ulepszonej dźwigni blokady zamka, oburęcznego ręcznego bezpiecznika oraz bezkurkowego zwalniacza magazynka.

   Pistolet RUGER® MARK IV Target posiada ciężką lufę typu bull i regulowane przyrządy celownicze do strzelania tarczowego i treningu. Prosty, jednoprzyciskowy demontaż umożliwia szybkie i łatwe odłączenie broni w terenie oraz czyszczenie komory nabojowej. Naciśnięcie przycisku w tylnej części szkieletu pozwala na odchylenie zespołu lufa-odbiornik w górę i poza szkielet chwytu bez użycia narzędzi. Jednoczęściowy, precyzyjnie obrabiany CNC szkielet chwytu. Kuta na zimno lufa zapewnia bardzo precyzyjne gwintowanie, które zapewnia wyjątkową dokładność i trwałość. Ergonomiczna blokada zamka. Płynnie wyprofilowany, wygodny chwyt ma naturalny kąt nachylenia z wymiennymi panelami zapewniającymi antypoślizgowe trzymanie. Wewnętrzna cylindryczna konstrukcja rygla zapewnia stałe wyrównanie celownika z lufą i wyższy potencjał celności niż konwencjonalne konstrukcje z ruchomym suwadłem. Wyprofilowany port wyrzutowy i łatwe do uchwycenia ucho rygla pozwalają na trwałe i niezawodne działanie runda po rundzie. Precyzyjny system celowniczy posiada nawierconą i gwintowaną komorę zamkową na szynę typu Weaver lub Picatinny dla łatwego montażu optyki. Oburęczny, ręczny bezpiecznik można przestawić tylko na lewą stronę za pomocą dołączonej podkładki. Wygodnie umieszczony przycisk zwalniania magazynka po lewej stronie szkieletu. Magazynek opada swobodnie po zwolnieniu, co zapewnia wygodne przeładowanie. Odłącznik magazynka zapobiega rozładowaniu broni po wyjęciu magazynka. Modele z gwintowaną lufą są kompatybilne z tłumikiem dźwięku Silent-SR®. Zawiera również: dwa 10-nabojowe magazynki.

Pistolet RUGER® MARK IV 22/45TM LITE ma chwyt wykonany z formowanego polimeru syntetycznego, o kształcie i kącie chwytu ogólnie podobnym do pistoletów kalibru .45 w stylu „1911”. Obudowa wykonana jest z aluminium lotniczego i jest wentylowana, dzięki czemu pistolet jest bardzo lekki.

   Prosty, jednoprzyciskowy demontaż umożliwia szybkie i łatwe odłączenie broni w terenie oraz czyszczenie komory nabojowej. Naciśnięcie przycisku w tylnej części szkieletu pozwala na odchylenie zespołu lufa-nabojnik bez użycia narzędzi. Wygodna, precyzyjnie uformowana polimerowa rama chwytu z ząbkowanym paskiem przednim i paskiem tylnym w kratkę. Posiada lekką, wentylowaną, aluminiową komorę zamkową klasy lotniczej i napinaną lufę ze stali nierdzewnej. Posiada gwint 1/2"-28 dla popularnych akcesoriów, w tym tłumika dźwięku Ruger® Silent-SR® (osłona gwintu w zestawie). Kuta na zimno lufa zapewnia bardzo precyzyjne gwintowanie, które zapewnia wyjątkową dokładność i trwałość. Ergonomiczna blokada zamka. Panele chwytowe w stylu 1911 zapewniają świetny wygląd i wygodny, antypoślizgowy chwyt. Wewnętrzna cylindryczna konstrukcja rygla zapewnia stałe wyrównanie celownika z lufą i wyższy potencjał celności niż konwencjonalne konstrukcje z ruchomym suwadłem. Wyprofilowany port wyrzutowy i łatwe do uchwycenia uszy rygla pozwalają na trwałe i niezawodne działanie runda po rundzie. Precyzyjny system celowniczy obejmuje regulowany tylny celownik i fabrycznie zainstalowaną szynę Picatinny do łatwego montażu optyki. Oburęczny ręczny bezpiecznik można przekształcić w lewostronny za pomocą dołączonej podkładki. Wygodnie umieszczony przycisk zwalniania magazynka po lewej stronie szkieletu. Magazynek opada swobodnie po zwolnieniu, co zapewnia wygodne przeładowanie. Odłącznik magazynka zapobiega rozładowaniu broni po wyjęciu magazynka. W zestawie znajdują się również dwa 10-nabojowe magazynki.

Wrangler 2004 w kalibrze .22lr

   Mechanizm rewolweru RUGER® WRANGLER® znacząco różni się od innych rewolwerów jednostrzałowych. Poniższe informacje i instrukcje dotyczą wyłącznie tego rewolweru. Opatentowany mechanizm Ruger® New Model zawiera szynę transferową. Drążek transferowy - który jest podnoszony do pozycji strzału, gdy spust jest ściągany do tyłu - przenosi energię uderzenia młotka na iglicę. Dzięki temu mechanizmowi nie ma potrzeby stosowania nacięcia zabezpieczającego. Bramka ładująca może być otwarta tylko wtedy, gdy młotek i spust są całkowicie wysunięte do przodu. Otwarcie bramki unieruchamia spust, młotek i szynę transferową. Gdy bramka jest otwarta, cylinder jest odblokowany i można go obrócić w celu załadowania lub wyrzucenia. Gdy zamek jest zamknięty, zatrzask cylindra działa w normalny sposób. W związku z tym wycięcie ładujące jest zbędne w nowym modelu. W przeciwieństwie do wcześniejszych mechanizmów rewolweru pojedynczego działania, które mają cztery pozycje młotka - „napięty”, „ładowanie”, „bezpieczeństwo” i „cała naprzód” - rewolwer WRANGLER® ma tylko dwie pozycje młotka - „napięty” i „cała naprzód”. Mechanizm rewolweru WRANGLER® zapewnia maksymalne bezpieczeństwo przed przypadkowym wystrzałem. Podobnie jak w przypadku każdej innej broni palnej, rewolwer WRANGLER® musi być używany z zachowaniem ścisłych zasad bezpieczeństwa. Ponadto rewolwer należy często sprawdzać, aby upewnić się, że działa prawidłowo.

   Rewolwer WRANGLER® jest przystosowany do naboju .22 Long Rifle i jest przeznaczony do użycia z dowolną amunicją .22 Long Rifle, .22 Long lub .22 Short, w wersji poddźwiękowej, standardowej, high velocity lub hyper velocity, o ile amunicja jest produkowana zgodnie z amerykańskimi normami przemysłowymi.

   Przednie przyrządy celownicze typu „Blade” i tylne typu „Notch”. Mechanizm szyny transferowej i blokada zamka zapewniają niezrównaną ochronę przed przypadkowym wystrzałem. Kuta na zimno lufa zapewnia bardzo precyzyjne gwintowanie, które zapewnia wyjątkową dokładność i trwałość. Wykończenie Cerakote® zapewnia niezawodność w każdych warunkach. Syntetyczne chwyty w kratkę na szkielecie Single-Six.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl