Producenci
Promocje
Karabinek GP R15M Tłokowy 14,5" .223 Rem
Karabinek GP R15M Tłokowy 14,5" .223 Rem

9 500,00 zł

Cena regularna: 9 900,00 zł

Pistolet CZ P-10 S OR 9x19 mm
Pistolet CZ P-10 S OR 9x19 mm

2 999,00 zł

Cena regularna: 3 300,00 zł

szt.
Pistolet VIS 100 M1 CA 9x19 mm
Pistolet VIS 100 M1 CA 9x19 mm

3 999,00 zł

Cena regularna: 4 250,00 zł

Pistolet RIA TAC ULTRA FS Combo 9x19/22 TCM
Pistolet RIA TAC ULTRA FS Combo 9x19/22 TCM

4 999,00 zł

Cena regularna: 5 490,00 zł

szt.
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Salon News 08-13.04.2024r.
Salon News 08-13.04.2024r.

Adams Arms przekształcił platformę AR w czystą, fajną i niezawodną broń palną. Ich misją jest zaspokajanie potrzeb inżynieryjnych i projektowych, które zwiększą możliwości platformy AR-15 poprzez pomysłowość obróbki skrawaniem, procesy powlekania i projektowanie systemów - wszystko przy zachowaniu modułowości. Jesteśmy dumni z dostarczania produktów i obsługi klienta, które spełniają wysokie oczekiwania współczesnych konsumentów. Wszystkie części Adams Arms są produkowane w USA, obrabiane z najwyższej jakości materiałów do ich zastosowań i wykończone najbardziej zaawansowanymi technologicznie procesami powlekania. Zaczęliśmy od opatentowanej konstrukcji tłoka, która znacznie poprawia system operacyjny platformy AR. Modernizacja Adams Arms może zmodernizować każdy karabin z bezpośrednim uderzeniem do czystego, chłodnego i niezawodnego systemu tłokowego w około 30 minut przy użyciu standardowych narzędzi. Adams Arms wykorzystuje także opatentowane powłoki i obróbkę powierzchni na krytycznych komponentach, a produkty spełniają lub przewyższają standardy wydajności MilSpec.

Jak działa tłok w Adams Arms?

   Zamiast kierować gazy do komory nabojowej, trafiają one do korka gazowego i tulei drążka napędowego wynalezionego przez Adams Arms. Gazy znajdują się wewnątrz tulei drążka napędowego i popychają nośnik rygla do tyłu, wykorzystując ciśnienie gazu do uruchomienia akcji. Adams Arms Retro-Fit Piston Drive System wykorzystuje ten sam port gazowy na lufie do działania odwróconego tłoka.

   Opatentowane systemy operacyjne Adams Arms mechanicznie uruchamiają nośnik śruby na zewnątrz odbiornika. Utrzymuje to wewnętrzną komorę zamkową i wszystkie krytyczne ruchome części w czystości i dzięki czemu są wolne od ciepła i nagaru.

Oto niektóre z głównych różnic podczas korzystania z systemu operacyjnego Adams Arms:

  • System tłoka swobodnie poruszającego się o krótkim skoku,
  • Samoczyszczenie,
  • Węgiel i gazy są wyrzucane do przodu, z dala od operatora,
  • Bolt Carrier Group i inne krytyczne komponenty pozostają chłodne i czyste,
  • Procesy powlekania odporne na korozję,
  • Harmoniczne dźwięki nie są przenoszone do lufy,
  • Regulowane ustawienia gazu dla różnych zastosowań,
  • Nie odpowietrza się bezpośrednio do ciśnienia atmosferycznego; eliminuje to sygnaturę błysku i pęknięcia naddźwiękowe, co jest optymalne dla noktowizji i stłumionego ognia.

   Misją Adams Arms jest zaspokojenie potrzeb inżynieryjnych i projektowych, które poprawią wady obecnej platformy karabinów AR15/M16 na nadchodzące dziesięciolecia. Są tacy, którzy uważają, że karabin AR15/M16 powinien zostać zastąpiony platformami karabinowymi opracowanymi niedawno i kosztującymi znacznie więcej niż obecnie używane karabiny. Firmy te i/lub projektanci nie zdają sobie sprawy z tego, że miliony karabinów AR15/M16 są już w użyciu na całym świecie, niezależnie od tego, czy są własnością prywatnych obywateli, wojska czy organów ścigania.

   Retro-Fit Piston Driven System opracowany przez Adams Arms przekształca i zrewolucjonizuje karabiny AR15/M16 w nowoczesną broń palną, która będzie nadal aktualna przez wiele dziesięcioleci. Dodatkowo system Retro-Fit oferowany przez Adams Arms pozwoli zaoszczędzić organom ścigania, wojsku i innym konsumentom tysiące dolarów, oferując prostą opcję modernizacji zamiast kosztownej wymiany broni palnej.

   Adams Arms zaprojektował swój system Retro-Fit tak, aby mógł być łatwo zainstalowany przez przeciętnego strzelca AR15/M16. Oszczędza to konsumentowi jeszcze więcej pieniędzy, ponieważ nie wymaga zabierania systemu do rusznikarza lub płacenia za koszty wysyłki i robocizny w celu wysłania broni do producenta w celu instalacji. Wszystkie produkty Adams Arms są wytwarzane w USA i są obrabiane maszynowo z wysokiej jakości stali.

 

Karabinek Adams Arms P2 k. 5.56NATO (.223 Rem) 13,7″

   Model Adams Arms P2 to taktyczny, gotowy do walki model z linii P-Series. Pistolety P2 wyposażone są w ergonomiczne szyny typu free float, które obejmują systemy tłokowe Micro Block serii P. P2 są wyposażone w podnoszone przyrządy celownicze, spust RISE Armament RAVE 140, osłonę lampy błyskowej, oburęczny selektor bezpieczeństwa i uchwyt ładowania, kątowy chwyt pistoletowy, a także kolbę taktyczną z mocowaniami QD. P2 jest gotowy do misji P2, gotowy do użycia i można go łatwo skonfigurować zgodnie z własnymi potrzebami. 

   Adams Arms P2 13,7" to solidny karabin z krótką lufą AR. Amunicja 5,56x45 mm i krótka lufa 13,7” określają taktyczne przeznaczenie broni, umożliwiając dynamiczne strzelanie sportowe. Składane mechaniczne przyrządy celownicze, szyna picatinny i handguard M-LOK umożliwiają elastyczne dostosowanie broni. Adams Arms wyposażył karabin w modułowy spust Rise Armament Rave 140, jednooporowy z siłą 1,6 kg i krótkim resetem.

   Główną cechą konstrukcji jest system krótkiego skoku tłoka Retro Fit. W karabinie P2 Adams Arms zastosował swój niski blok gazowy P Series Micro Adjustable, który dzięki ergonomicznej osłonie lufy umożliwia prostą regulację, dostosowując energię gazów do różnych rodzajów amunicji i ewentualnych tłumików. Blok ten oferuje pięć ustawień, w tym dwa skrajne umożliwiające demontaż, w zakresach od 100%, przez 74%, 53%, 32% do 11%.

   Połączenie sprawdzonej, niezawodnej automatyki systemu Adams Arms z koncepcją krótkiego AR, dobrze przemyślaną ergonomią i doskonałą manewrowością sprawia, że broń ta ma duży potencjał zarówno w służbie, jak i w sporcie strzeleckim.

Karabinek Adams Arms MB k. 5.56NATO (.223 Rem) 16″

   Karabin Adams Arms P1 z 16-calową lufą to typowy karabin AR, zachowujący standard ergonomiczny i użytkowy. Lower i upper zostały wykonane z kutego stopu aluminium 7075-T6, anodowanego zgodnie z wojskową specyfikacją MIL-A-8625F typ III, z powłoką barwioną w klasie 2. Posiada klasyczny handguard M4, chwyt pistoletowy A2, regulowaną sześciopozycyjną kolbę M4 oraz dwuoporowy spust zgodny z normami wojskowymi. Lufa ma profil Goverment z typowym urządzeniem wylotowym A2 i komorą nabojową 5,56x45 NATO. Dodatkowo, ten model wyposażono w mechaniczne celowniki.

Karabinek Adams Arms P1 k. 5.56NATO (.223 Rem) 16″

   Adams Arms P1 jest kotwicą serii P. Model P1 jest zbudowany ze standardowym regulowanym systemem tłokowym Picatinny, kolbą w stylu M4, chwytem A2 i standardową osłoną spustu. Model P1 MOE zawiera osłony dłoni, kolbę i chwyt Magpul MOE oraz system tłokowy Standard Picatinny Adjustable Gas Block. P1 i P1 MOE są idealne dla każdego, kto szuka samoczyszczącego się karabinu tłokowego zapewniającego doskonałe osiągi. 

   Karabin Adams Arms P1 z 16-calową lufą to typowy karabin AR, zachowujący standard ergonomiczny i użytkowy. Lower i upper zostały wykonane z kutego stopu aluminium 7075-T6, anodowanego zgodnie z wojskową specyfikacją MIL-A-8625F typ III, z powłoką barwioną w klasie 2. Posiada klasyczny handguard M4, chwyt pistoletowy A2, regulowaną sześciopozycyjną kolbę M4 oraz dwuoporowy spust zgodny z normami wojskowymi. Lufa ma profil M4 z typowym urządzeniem wylotowym A2 i komorą nabojową 5,56x45 NATO.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl